A we wtorek

Był Dzień Kobiet, była kolejna zbiórka zuchowa, a teraz przed Julką kolejne wydarzenie. Z niecierpliwością  odlicza godziny do … Dni Otwartych Szkoły nr 16 ;)
W tym roku dzień otwarty jest organizowany w dzień roboczy …we wtorek.
Dla Julki taki dzień to wyjątkowe wydarzenie. Właśnie podczas dni otwartych Julkomama wypełniła i złożyła w sekretariacie  dokumenty rekrutacyjne Julki.
Julkorodzina czynnie włączyła się do przygotowań tegorocznej imprezy. Pod czujnym okiem pani Anetki przy wsparciu jak zawsze dobrze zorganizowanej ekipy z Julkoklasy robiliśmy latawce.
A niech tylko usłyszę, że latawce są niestarannie wykonane ;) Bez pytania będzie ban (albo i co gorszego).
Zatem nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich małych i dużych do zwiedzania przyjaznych murów szesnastki …
Wszystkich którzy o to poproszą Julka oprowadzi po szkole. Co prawda szkoła z powodu reformy troszeczkę się zmieni, jednak Julka wie już o kilku zmianach więc uwzględni to podczas „wycieczki”.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, gdzie mieści się Julkoklasa to jest ona zlokalizowana na parterze tuż obok sali gimnastycznej.
Niestety nie wiem jaką atrakcję przygotuje dla gości pani Anetka (próbowałem podstępnie się dowiedzieć, nie puściła pary z ust). Znam już ją na tyle dobrze, że będzie to na pewno coś kreatywnego i ciekawego.
Inne nauczycielki zapewne nie pozostaną w tyle ;)

To co widzimy się we wtorek ….dzień otwarty SP 16

Podziel się