Pamiętacie o zbiórce?

Powstawaniu książki Duże sprawy w małych głowach, kibicuję niemal od samego początku. Na blogu i naszym FB zachęcałem do dokonywania wpłat by móc wydać tą niesamowitą książkę. Zapewne czytaliście na naszych łamach recenzję.

Sukces pierwszego wydania przerósł najśmielsze oczekiwania autorów. Powstała zatem potrzeba dodruku ;) Zatem na blogu pojawił się „okolicznościowy” widget zachęcający wsparcia tego pomysłu.

Warto pamiętać, że książka została zrealizowana pro publico bono, wszystkie osoby zaangażowane w wydanie książki zrobiły to, bo uważały, że tworzą coś ważnego i wyjątkowego.
duże sprawy w małych głowach
Akcja zbierania pieniążków zatacza coraz większe kręgi. Pojawił się jeszcze jeden sposób wsparcia twórców.
W tym miejscu warto przypomnieć, że poprzedni nakład książki, 2500 egzemplarzy, został rozdany w dwa tygodnie.
Teraz plan jest bardziej ambitny, chodzi o druk aż 7000 egzemplarzy.
Kilka dniu temu ruszyła akcja zbiórki funduszy na II wydanie książki koordynowana przez Fundację Mam Serce. Również koncepcja zbiórki jest niesamowita. Każda osoba, która dokona wpłaty na sumę min. 23 zł pozwalającą na druk 2 egzemplarzy, otrzyma po wydaniu książki 1 egzemplarz książki dla siebie, drugi zaś trafi do chorego dziecka, które obecnie znajduje się w szpitalu lub ośrodku medycznym.
Fundacja postawiła sobie ambitny cel – chciałaby zebrać 53 200 zł, tak aby z pieniędzmi już zebranymi na pomagam.pl i zagwarantowanymi przez sponsorów można było wydać wspomniane 7 tys egzemplarzy.

Na stronie Fundacja Mam serce znajdują się wszelkie dane które pozwolą Wam wesprzeć tą niesamowitą akcję.

Podziel się