Wielkosobotnia sesja

Już  kilkuletnią naszą tradycją  jest sesja fotograficzna z wielkanocną święconką. Sceneria może nie jest wyszukana, niemniej możecie zobaczyć jak wygląda otoczenie naszego bloku na przestrzeni kilku ostatnich lat w Wielką Sobotę. Są zatem zdjęcia na tle zielonej trawki, ale i można znaleźć śnieżne zaspy. Do tej pory dzisiejszy dzień był dla nas stresujący, Julki autyzm dawał o sobie znać, Jej zachowanie w świątyni było dalekie od poprawnego. W tym roku, po kilku miesiącach duszpasterskiej opieki księdza Przemka, mogliśmy skupić się na czymś innym niż „pilnowanie” Tisia..Było normalnie ;)

Julka co prawda marzyła o wizycie w „szkolnej” parafii, jednak aura za oknem w tym roku nas nie rozpieszcza. Może opady deszczu nie są intensywne, jednak są ciągłe.

Zatem dzisiejsza sesja fotograficzna byłą robiona niemal w biegu. Ale udało się, kilka zdjęć zostało wykonanych, a to najważniejsze ;)

wielkanoc 2016

wielkanoc 2016wielkanocPS.

Te śliczne ząbeczki, z łatwością dobrały się do zawartości koszyczka…

Warto przeczytać:

Podziel się
  • http://www.dravska.com draVska

    Śliczne ząbeczki! :) Przeglądam bloga i Was podziwiam – wspaniała rodzina! A jak potoczyła się dalej historia nieszczęśliwej miłości..? Już jest nowy wybranek na horyzoncie…? :)

    Pozdrawiam! http://www.dravska.com