Mistrz …. kredek

Nie ma co ukrywać, przez ostatni rok Julka zrobiła spore postępu jeśli chodzi o rysowanie czy malowanie. Owszem dalej są to rysunki bardzo schematyczne, jednak ostatnio pojawia się w Jej pracach coraz więcej szczegółów. Pasją Julki jest przygotowywanie strojów czy też kreacji dla różnych postaci. Nasz Tisio jest wirtualnym kreatorem mody – wykorzystuje w tym celu wszelakie gierki komputerowe dla małych dziewczynek. Jednak co nas o wiele bardziej cieszy  to fakt, że swoje pomysły przelewa na papier. Co ważne często są to prace prezentujące różne wyobrażanie przeczytanych (samodzielnie) bajek.
Aby Was dłużej nie zanudzać kilka ostatnio stworzonych prac …
praca_1Nie wiem czy mam rację ale wygląda mi to na dwie modelki na wybiegu.
praca_2Powyższa praca jest łatwa do odgadnięcia … to uwięziona w wieży księżniczka po uwolnieniu przez księcia. Ojjj księżniczka musiała oczekiwać swojego wybawiciela skoro jest tak wystrojona.
Tego poniżej nie ma co komentować … to bal. Czyżby poprawiny po weselu powyższej pary?
praca_3A tu już całkiem inna technika – wykorzystane są flamastry. Znawca talentu Julki bez trudu dostrzeże, że drzewo to przeróbka kwiatka na grubym pieńku,  widoczne są  jeszcze nieco zamalowane charakterystyczne płatki. Trójlistny fioletowy kwiat z uszami to motyl gdyby ktoś nie wiedział ;) A takie cuś fioletowego poniżej to koń a dokładniej jeden z kucyków Pony.
praca_4

Podziel się
  • MamaBarcia

    Piękne rysunki :) Zdolniacha z Waszej Julci :)