Kobieco

Z kobietą taką jak Jullka nie ma łatwego życia. I nie wynika to z mniej lub bardziej oddziałującego na Nią autyzmu. Jest kobietą i tyle a może aż tyle…
Julka ma pewne okresy modowe – są tygodnie czy miesiące, że nie wiem jak bardzo byś my ją przekonywali nie ubierze spódnicy do przedszkola. Jest dobrze,gdy zgodzi się iść w tunice.
Coś się jednak wydarzyło i od kilku dni wręcz domaga się stroju zawierającego spódnicę. Najciekawsze jest to, że z tego co mówi nie chodzi o jakiegokolwiek faceta. Ogłosiła, że wszystkie Jej przedszkolne koleżanki tak chodzą ubrane więc i Ona tak musi. Dla mnie jest to teoria dość naciągana, gdyż bardzo często widzę takie bezspódnicowe egzemplarze.
Nie wiem czy to co powiem można uznać za lokowanie produkty, reklamę czy jeszcze coś gorszego ale i tak to powiem a dokładniej napiszę. Ulubionym sklepem odzieżowym naszego Tisia jest … szachownica. Mo muszę przyznać, że przynajmniej te rzeszowskie panie tam pracujące są niczego sobie ;)
Średnio raz w miesiącu Julka może udać się tam na zakupy. To taki wyłom w naszej zakupowej codzienności, gdyż zazwyczaj zakupy robimy w sieci. Uwierzcie nie ma nic piękniejszego jak widok córeczki trzymającej w ręce torbę w charakterystycznym obrazkiem.
Niestety o dokonanych odzieżowych zakupach Julkotata jest informowany gdy kobity przekraczają próg mieszkania.
Tak było w poniedziałek gdy… piękniejsza część naszej rodziny poszła kupić czarny tusz do drukarki.
A czym się skończyło ?
O tym …kurtka
Kwiatki na nowej kurtce miały zintensyfikować oznaki wiosny. Ale coś się nie udało …i od wtorku jest znacznie chłodniej.
A co z tuszem? Został zakupiony ;) Więc się nie martwcie…

Podziel się