Julkowalentynki

No muszę Was rozczarować – Julka od żadnego chłopaka nie dostała jakiejkolwiek walentynki, całusa itp.
Rzecz jasna Julka w odpowiedni sposób spędza ostatnie dni ;)
Już wczoraj w przedszkolu z pomocą przedszkolanek maluchy wykonywały misie. Była to swoista walentynka. Misio jak to misio w łapkami obejmował kawałek czekoladki. Owa niespodzianka byłą przeznaczona dla Julkotaty. Nie trudno się domyślić, że misio musiał „dobrowolnie” oddać smakołyk Julce.
walentynka miś

Nasza córeczka ma pewną umowę ze swoją „domową” terapeutką. Na koniec zajęć mogą wspólnie robić, jedną rzecz którą zaproponuje nasze dziecko. Czasem panie grają w grę planszową, układają puzzle czy czytają książkę.
Wczoraj nasz Tisio poprosił o wspólne wykonanie walentynki dla rodziców.
Oto ona:
walentynka serce
Walentynkowy nastrój jest obecny na wszelkich zajęciach. Dzisiejszy poranek Julka rozpoczęła od
Środek walentynki
Walentynkowy nastrój jest obecny na wszelkich zajęciach. Dzisiejszy poranek Julka rozpoczęła od zrobienia walentykowej sowy.
walentynka sowa
Gdyby ktoś nie dostrzegł to głowa jest również w kształcie serca.
Kilka dni temu Julka przyniosła do domu kupony rabatowe do Mcdonaldsa. W planach miała rzecz jasna wspólne kobiece wyjście z mamą do lokalu.
Gdy ubierała się po ostatnich zajęciach, była poddawana próbie dzielności. Próbowałem Jej zatem wmówić, że lokal jest dzisiaj nieczynny. W końcu Julka powiedziała tak: no wiesz tato przecież mama ukradła Ci pieniążki abyśmy miały na happy mila. Nic więcej nie powiem ;) Ale wszyscy którzy to słyszeli o mało nie padli ze śmiechu.

Podziel się