Zaległość

Kilka dni temu obiecaliśmy pewnej Julkocioci, że zaprezentujemy pewien rysunek. Niestety z powodu chaosu panującego w mieszkaniu mieliśmy utrudniony dostęp do  działającego skanera. Ale wszystko wróciło do normalności i oto to cud dzieło …
poryJak się zapewne domyślacie na powyższym obrazku są zaprezentowane dwie kobiety, No może nie do końca są to kobiety. Są to bowiem niewiasty reprezentujące pory roku. I to aż dwie. Jest zatem pani jesień oraz pani wiosna.

Domyśla się ktoś, kto jest kim?   Ottt taka piątkowa mała zagadeczka.
Kartka pierwotnie była cala i zawierała niezbędne dane takie jak miejsce i datę wykonania dzieła. Niestety autorka szybko to usunęłą raz a dobrze.

A teraz zmiana tematu. Ostatnio każdy nas pyta jak Julka zniosła remonty.
Odpowiem dyplomatycznie … zgodnie z oczekiwaniami.
Julce
wszystko na każdym kroku wszystko było tłumaczone. Owszem bardzo chciała pomagać. Niestety nie było to Jej dane. Jej pomoc ograniczona była jedynie do umilanie Julkotacie popołudniowych prac malarskich. Większość prac przeprowadzanych w tym tygodniu była bowiem wykonywana gdy nasza córeczka umilała życie swoim przedszkolankom ;)
Z niecierpliwością czekała na pojawienie się nowych mebli. Jako pierwsze pojawiło się biurko do szkolnej nauki. Nie minęło kilka minut i było zupełnie zapełnione.
Gdy tylko została zmontowana komoda część rzeczy z biurka została i tam poukładana na odpowiednich półeczkach.
Już przed remontami zostało jasno zapowiedziane – żadnych naklejek na ścianach i meblach bez zgody rodziców.
Ale dostała od babci naklejki z wróżkami i już wczoraj wieczorem musiało odbyć się ich naklejanie.
I bardzo dobrze ;) troszkę to ożywiło pokój. Naklejki znajdują się na bocznej ścianie szafy i są niemal nie widiczne dla postronnego obserwatora.
Dzisiaj w czasie zajęć WWR otrzymała naklejki z cyferkami i od razu oznajmiła: ale tato zabronił naklejać cokolwiek na ścianach i nowych meblach.

PS. Pani Madziu, naklejki zgodnie z sugestią zostały przyklejone na kartkę papieru ;)

Podziel się
  • Mama Ania

    Tatuś sprostowanie to jest Królowa śniegu lub Pani Zima a nie jesień a druga to wiosna.