Czekamy na…

Zapewne wiecie na co tak z niecierpliwością czekamy. Na koniec Julkochoroby. Zaczynamy trzeci tydzień siedzenia w domu. Julce coraz bardziej się nudzi. Już sama nie wie w co się bawić. W sobotę od rana przygotowywała się do wieczornych zaślubin z Jogim. A tak, nie wiecie kto to jest Jogi. To jest odgrzewany pluszak, nie bawiła się nim kilka lat, kilka dni temu przypomniała sobie o tej pluszowej zielonej żabie. Pluszak został wyprany, i tak się jakoś złożyło, że pewnej nocy cierpiąca na bezsenność Julka oglądała bajki na całodobowym kanale dla dzieci. Rano ten bezimienny pluszak był już Jogim ;)
Julka zażyczyła sobie aby każde z nas otrzymało „profesjonalne” zaproszenia. Trzeba było więc napisać ołówkiem na kilku kartkach formatu A4 wieczorna uroczystość. Wszystko było dokładnie rozpisane. Do tego idealnie nadały się ulotki z lekarstw.
I to wszystko na nic … ślub się nie odbył – druhna Julkomama prasowała Julki koszulki i całkiem zapomniała o tej imprezie.
W czasie choroby Julka była również informatyczką pracującą w centrum informatycznym. Uderzała paluszkami w starą klawiaturę i kategorycznie zabroniła aby Jej przeszkadzać.
Prowadziła sklep Horche, niestety nie uzyskała pozwolenia na sprzedaż napojów wyskokowych i po kilku godzinach nie wytrzymał konkurencji z wielkimi sieciami handlowymi.Trzeba było więc schować sklepową kasę i poszukać innej niszy na rynku.
Dzisiaj Julka prowadzi restaurację. Można zakupić hamburgery i sałatki warzywne. Nie wiem z czego Julka robi te hamburgery, dostałem bowiem ba tacce świeżo zakupione gąbki do mycia naczyń z informacją aby spożywać to na niby.
Każdy klient dostaje w dniu dzisiejszym duży rabat, a na jutro jest planowana wyprzedaż dzisiejszych hamburgerów.

Jedno jest pocieszające – Julka pamięta o porach zażywania lekarstw. Nie grymasi nawet podczas podawania antybiotyku.

Podziel się
  • majka

    wyobraznia u Julki na pełnych obrotach ;) gratuluje pomysłów ;)

  • Julkotata

    Przypominam, że w dniu dzisiejszym jest wyprzedaż wczorajszych hamburgerów (z warzywami).