Co z Nią będzie

gwiazdaWraz z nadciągającym Nowym Rokiem dopada refleksja na temat przyszłości. Dzisiejszy wpis będzie swoistą dedukcją o tym kim chce zostać w przyszłości, oczywiście dotyczy to Julki ;) Opowiedz jest prosta, moja córeczka chce być gwiazdą cokolwiek by to oznaczało. Uparcie dąży do postawionego sobie celu. Nie ważne w jakiej dziedzinie.

Julka jest specjalistką od robienia rozbrajających min, potrafi w ciągu paru sekund zainteresować swoją osobą najbliższe otoczenie. Swoim piskliwym głosikiem będzie w rozbrajający sposób opowiadać lub śpiewać tak aby na twarzach widowni pojawiał się uśmiech. Jej marzeniem jest występowanie na scenie. Raz udało się Jej to w pobliskim parku. No i zaliczyła wejście na scenę w czasie gali w pobliskiej galerii handlowej. Powiedziała mi w sekrecie, że marzy aby być w telewizji. Można było ją zobaczyć w telewizji dwukrotnie, raz w materiale dotyczącym poprzedniego przedszkola oraz w wiadomościach Tv Trwam gdy zajadając lody, robiła z tło w relacji reporterskiej o fali upałów. Wierzcie lub nie ale ja jej naprawdę tego nie uczę i nie namawiam. Sama ćwiczy i opracowuje skomplikowaną choreografię do swoich występów, opracowuje stylizacje. Nie wiem jak to się dzieje ale w cudowny sposób moje szpilki lub inne buty zostają pożyczone na zawsze.

Potrafi godzinami śpiewać, tańczyć. Ostatnio wymyśliła występy cyrkowe w tym celu wykorzystała koło hula hop i biednego różowego psa do którego mówiła no pikuś skacz i przerzucała tego nieszczęsnego pluszaka przez kółko. Zadbała oczywiście o widownię, pousadzała na dywanie większe pluszaki i lalki. Julia jest kobietą niezwykle zadbaną i jak na gwiazdę przystało przebiera się po kilka razy na godzinę. Prosi aby malować jej paznokcie i robić fryzurki. Ma niezwykle pokaźny zestaw torebeczek, plecaczków i biżuterii. Na razie specjalnie nie zapisujemy jej na żadne dodatkowe zajęcia ale w przyszłości gdy będzie nadal chciała taka być to pomyślimy o jakimś kółku tanecznym. Zazdroszczę Jej przebojowości, tego że się nie wstydzi, prze do przodu. Ja w Jej wieku byłam nieśmiałym dzieckiem takim co to się bało ust otworzyć. Jestem okropnie dumna z mojej małej, piosenkarki, tancerki, baletnicy,modelki, treserki, księżniczki.

Podziel się
  • http://kordella.blogspot.com/ Kaśka

    i masz powody w koncu rosnie ci w domu gwiazda