Choinka

Nie ma nic gorszego niż oczekiwanie na rodzinne ubieranie choinki. U nas choinki będą dwie. Jedna malutka z magicznymi światełkami,a więc takimi które zmieniają kolory, natężenie świecenia została już ubrana w piątek. Mo ale ubieranie tej dużej która zostanie ustawiona w salonie było planowane pierwotnie ja wczoraj. Niestety choroba Julki pokrzyżowała plany, Julka przespała niemal całe popołudnie. Próbę ponowimy dzisiaj ;) może się uda.
Dla tych którzy nie mają koncepcji jak ubrać swoje choinki nasz Tisio przygotował dwa projekty.
sztuczna_choinka
Tak wg Julki powinna wyglądać sztuczna choinka.

Dla zwolenników tradycyjnego, żywego drzewka został oczywiście przygotowany odpowiedni projekt, o to on:
prawdziwa choinka

Moja córeczka codziennie mnie zadziwia, jako tancerka i piosenkarka potrafi nie tylko zaprojektować dla siebie sceniczne stroje ale również zajmuje się dekoracją wnętrz ;)
Jest gorszy problem – Julki głos nie chce powrócić do całkowitej sprawności, a nasza córeczka tak bardzo chce iść jutro do przedszkola. Jutro jest ostatni dzień pracy przedszkola w roku 2013, i Tisio chciał się pożegnać z koleżankami, kolegami i pracownikami przedszkola. Gdy pojawi się po Nowym Roku będziemy obchodzić pierwszą rocznicę „biedronkowej” kariery Julii.

Uffffffff, Julkomnana może odepchnąć z wielką ulgą, Julka podjęła ważna decyzję – zamiast iść na zabawę sylwestrową u dziadka w mamy szpilkach pójdzie tylko w Jej balerinach. Powód jest banalny – w płaskim obuwiu można skakać, bez ryzyka zwichnięcia nogi.

Podziel się
 • http://www.dzielnyfranek.blogspot.com Agnieszka

  Choinki urody przecudnej:)

  życzymy Wam zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a w nowym roku przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności.
  I oby Julce Sylwester się udał;-)
  :*

 • http://pokochajciekubusia.pl/ babcia Gosia

  „Jeśli choć jedną jasną i dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu, jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w czyjeś serce, jedną godziną szczęścia rozpromieniłeś jakieś smutne, szare życie, spełniłeś swoje zadanie Anioła na ziemi”…

  Łamiąc się Opłatkiem, Chlebem Miłości wspomnę każdego z Was, którego noszę w swoim sercu.
  Zdrowych, Pogodnych , Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
  Życzy Babcia Gosia z Rodziną.