(Bagienny) potwór

Pamiętacie zapewne, że kilka tygodni temu Julka wraz mamą udała się na pierwsze urodziny pobliskiej galerii handlowej. Dzisiaj Julkomama ze zdziwieniem odkryła że w internecie ten fakt został udokumentowany zdjęciem. Co prawda, „dowód” jest naciągany jak guma w pantalonach ale Julkomama upiera się że ta rozczochrana czupryna to Julka. No ale oceńcie sami.
Julka w galeriiW związku z piątkowymi wydarzeniami Julka już wie wszystko dodatkowo nie ukrywa swej wiedzy i  służy pomocą organom ścigania. Sprawcą kradzieży portfela z dużą zawartością plastiku w formacie  ID-1 (85,60 mm × 53,98 mm zgodnie z normą ISO/IEC 7810) jest Bagienny Potwór. Za pomocą wielkiego szkła powiększającego nasza dzielna córeczka znalazła interesujące tropy i doszła do zaskakujących wniosków. Złoczyńca ma czarne włosy i mieszka w żółtym domku.

Niestety również i dzisiaj mieliśmy styczność z potworem. Naszą rodzinę a dokładnie jej piękniejszą część zaatakował tajemniczy czarny owad latający, który po zakrojonej na szeroką skalę akcji militarnej został namierzony i zlikwidowany. Sprawcą okazała się…mucha, która nie wiedzieć czemu postanowiła sobie dzisiaj troszkę polatać.

Aby pocieszyć Julkomamę, ukochana (bo jedyna) córka postanowiła zaśpiewać kilka piosenek. Aby niespodzianka była jeszcze większa nasz Tisio przygotował specjalny na dzisiejszy występ strój.

Osoby o słabej psychice, zmagające się z jesienno-zimową deprechą prosimy o nie odtwarzanie poniższych filmików. Nie ponosimy również jakiejkolwiek odpowiedzialności za powstałe szkody zdrowotne, moralne, czy też materialne powstałe w wyniku oglądania tego materiału filmowego ;)
YouTube Preview Image
YouTube Preview Image

Podziel się
  • Oliwciowa mama

    Oj pozazdrościć takiego pocieszenia