Grzecznościowy skandal

Julka bardzo jest przejęta faktem zainstalowania w przedszkolnej sali …tablicy grzeczności. Od poniedziałku codziennie rano obiecywała że danego dnia zdobędzie maksymalną ilość gwiazdek za dobre zachowanie. Plan może i był dobry ale zdecydowanie gorzej było z samą jego realizacją.  Noe ma co owijać w bawełnę, tylko raz udało się naszemu Tisiowi zdobyć te upragnione dwie gwiazdki.  Sama zaproponowała, że jak zdobędzie wystarczającą ilość gwiazdek to będzie mogła iść z mamą do kiosku po upragnioną gazetką. Dzisiaj, jest piątek i w przedszkolu było podsumowanie akcji grzeczność. Troje Julki ziomali otrzymało nagrody ;) Julka nawet nie rozpaczało zbytnio z tego faktu. W swoim stylu powiedziała, że  w poniedziałek będzie lepiej. Oj skąd my to znamy ;) Nie zaczepiana przez nikogo, wszemi wobec ogłosiła że w tym tygodniu żadnej gazetki nie będzie,gdyż była niegrzeczna.

Nowe przedszkolanki pracują z dzieciakami jak szalone, dyrekcja będzie  musiała wygospodarować dodatkową tablicę na ekspozycję prac plastycznych. w tym tygodniu jest akcja jesień ;) Udało mi się potajemnie sfotografować tablicę…

grzyb_1

Grzybki

Julki grzybek to ten bez liści, jakby ktoś nie wiedział.

Niestety Julkę spotkało nieszczęście. Od października po raz kolejny rzeszowski zarząd komunikacji miejskiej zmienia rozkład jazdy. Nie będzie już kursu o godzinie 7.00 z dworca komunikacji podmiejskiej a więc z tatą będzie musiała chodzić na inne przystanki, troszeczkę dalej oddalone od naszego bloku. Na szczęście kurs półgodziny póniej pozostał bez zmian, dlatego z mamą będzie mogła dalej jeździć swoją ulubioną linią. Zobaczymy co zwycięży wygodnictwo czy możliwość porannej wędrówki z tatą ;) Ale o tym przekonamy się za kilka dni ….

Podziel się
  • http://braciapetelczyc.blogspot.com/ mama braci Petelczyc

    Super grzeczna i mądra dziewczynka :-)
    pozdrawiamy