Wakacyjna twórczość

Zmieniamy plany wakacyjne i Julka na tygodniowy wypad do dziadków pod las pojedzie już w przyszłym tygodniu. Julka nie mogła doczekać się tej podróży to raz a dwa zmieścimy się w „okienku” pomiędzy dwoma wizytami lekarskimi. Dodatkowo unikniemy konieczności rezygnacji z zajęć integracji sensorycznej. Terapeutka od SI jest pod wrażeniem ostatniej przemiany u Julki. Julka pokonała ostatni strach przez huśtawkami w sali sensoryki. Niestety po raz kolejny okazało się że Julka musi dojrzeć do pewnych rzeczy i nic nie da się z Nią zrobić na siłę. Ostatnio Julka zbiera same pochwały od terapeutek.Pani logopeda chwali Julkę za zachowanie na zajęciach. Jula pokazuje praktykantce jaka jest grzeczna, nie ma więc żadnego przeciągania, ziewania, zsuwania się z fotela ;)
Pani od terapii zajęciowej walczy z Julki naciskiem na kartkę podczas rysowania, ma pewne ciekawe pomysły. Nie pozostaje nic innego jak zaryzykować, a nuż się uda?

I tradycyjnie na koniec kilka nowych prac plastycznych. Oczywiście tematyka i wykonanie całkowicie samodzielne.
Julka z przedszkolankami
Nie wiecie kto jest namalowany na powyższym rysunku? zaczynając od lewej – pani Asia, pani Monika i …Julka. Te dwie panie to Julki przedszkolanki.
A teraz tematyka podobna tylko proporcje inne.Julka i koledzy
Gdybyście się jeszcze nie domyślili to coś największe to Julka a za nią koledzy i koleżanki z przedszkola.
a teraz zupełnie odjechana praca…
potwor
Ciekawe co to jest…Julka twierdzi że to potwór.

Podziel się