Ważne wydarzenie

Julka coraz lepiej radzi sobie w przedszkolu, a dzisiaj to już odniosła bardzo duży przedszkolny sukces. No dobra, nie wszystkim rodzicom się to spodoba co powiem ale jestem dumny z mojej córeczki. Po wyjściu z przedszkola przyznała się nieśmiało Julkomamie, że razem z kilkoma koleżankami z grupy była niegrzeczna i pani musiała wyciągnąć pewne konsekwencje dyscyplinarne. Wiem że nie dobrze, że Julka nie przestrzegała panujących w przedszkolu reguł, ale robiła to w grupie,  więc wg mnie świadczy to o integracji z grupą. Martwił bym się gdyby to tylko Julka rozrabiała, albo co gorsza gdyby tylko nasz Tisio był  grzeczny.

Wiedzieliśmy już kto był niegrzeczny, ale za żadne skarby nasza córeczka nie chciała zdradzić co niesforne dziewczynki przeskrobały. Ale od czego jest psycholog, korzystając z okazji że Julka miała w planie cotygodniowe spotkanie z panią S. poprosiłem dyskretnie terapeutkę aby spróbowała się dowiedzieć co wydarzyło się w przedszkolu. Psycholog, to psycholog i wywiadowczą robotę wykonała perfekcyjnie ;)

I już wszystko wiadomo – dziewczynki na leżakowaniu urządziły sobie zabawę w duchy!

Wiem jak wygląda zabawa jak Julka samodzielnie bawi się w ducha – jeśli to przemnożyć przez ilość łobuzerek to wcale nie dziwię się przedszkolanka zastosowała pewne kroki zaradcze.  Bez obaw nie było żadnych kar cielesnych ;)

 

Podziel się