Dzień pończoch nylonowych

Zapewne zastanawiacie się co oznacza tytuł dzisiejszego wpisu. 15 maja w rocznicę pojawienia się na amerykańskim rynku pończoch nylonowych – Fully Fashioned obchodzony jest ich dzień. No dobra ale co to ma wspólnego z Julką – pięcioletnią dziewczynką. Spokojnie, zaraz wszystko się wyjaśni. Na rynku kilku producentów oferuje dla młodych dam „prawie” pończochy, o na przykład takie coś jak poniżej:
Gatta Little Lady Line
Dla naszej dobrze ułożonej córeczki, to zdecydowanie za mało. Muszą być prawdziwe pończochy. Jest tylko jeden problem, no dobra dwa. Po pierwsze pończoch w takim rozmiarze prawdopodobnie nie produkują (chociaż skoro, na rynku są już mikro szpilki, to kto wie). Po drugie, Julkomama na pewno nie zgodziła by się na taki zakup.
Skoro nie można tego czegoś zdobyć legalnymi sposobami, trzeba sięgnąć po niekonwencjonalne środki. Julka oczywiście znalazła zaskakujące rozwiązanie.
Wystarczyła chwila nieuwagi Julkomamy i dzielny Tisio zdobył pończochy, niestety tylko samonośne ;)
Wykorzystała podkolanówki swojej ukochanej mamusi. To jeszcze Julkomama była w stanie córeczce wybaczyć, gorzej było że Jula postanowiła sprawdzić które ze szpilek mamy najlepiej pasują do nowej kreacji ;)
Ojj, co będzie jak Julka będzie większa?

Podziel się
  • http://chmielakowo.blogspot.com Paulina Oliwierkowa mama

    My mamy w domu taką dwu letnią strojnisie ze zdecydowanym.charakterem, aż się boje co będzie gdy osiągnie wiek 5 lat :)