Warszawa wzywa

Zapewne pamiętacie, że kilka miesięcy temu Julki blog brał udział w kampanii „Na jednym wózku” a dokładniej w głosowaniu na najlepszy blog. Co prawda zajęliśmy dość odległe miejsce, ale Fundacja która prowadziła tą kampanię nie zapomniała o Julce. Julka pod choinkę otrzymała symboliczny prezent, który dumnie prezentuje się u Niej w pokoju gabinecie nr 7. A ku zupełnemu zaskoczeniu kilka dni temu na jednej z naszych skrzynek pocztowych pojawiło się coś takiego:
warszawa_wzywa
Jest nam niezmiernie miło że zostaliśmy zaproszenie, no ale z przykrością musimy stwierdzić że nie będzie nas w tym dniu w Pałacu Prezydenckim. Spowodowane jest to bardzo ważnymi wydarzeniami w życiu osobistym Julki. Dzień wcześniej kończy pięć lat ;) No Julka planuje huczną imprezę, opowiada że nawet będzie alkohol i wódka. No tak musimy to powiedzieć głośno – u nas w domu alkohol leje się strumieniami – w tym roku wypiliśmy aż dwa albo trzy piwa.
Za niespełna miesiąc, pozostawimy na cały wieczór i noc samą pod opieką dziadków, wybieramy się na jubileuszowe spotkanie rodziców i terapeutów naszego Stowarzyszenia z okazji 10 rocznicy jego powstania.

PS. Tato, dziewczynki nie jedzą ogórków, ogórki jedzą tylko chłopaki – to nowe wytłumaczenie dlaczego Julka nie zjada w przedszkolu niektórych składników posiłków.

Podziel się