Kolejny dyplom

Julka posiada w swojej kolekcji kilka dyplomów. Wszystkie były jednak związane z edukacją przedszkolną. Teraz z dumą może się pochwalić dyplomem za dzielność:
dyplom
No nie wiem czy była aż taka bardzo dzielna, no ale dostała na zachętę tak jak pewien młodzian dostał puchar w jednej z kultowych polskich komedii.
Zrobiło się troszkę cieplej i nasz dzielny Tisio zażyczył sobie aby zakupić dla Niej rower i rolki, takie jakie posiadają Jej koleżanki z klatki. Koleżanki są co prawda o ponad pięć lat starsze, ale … posiadają zajefajne rowery no i te boskie rolki ;)
Rower został już zamówiony przez internet i za kilka dni będzie do odebrania. No i można byłoby się brać za naukę jazdy na rowerze. Jest tylko jedno ale … zapowiadają powrót zimy.
Ale co tam rower, Julka dostała od dawna oczekiwane baletki, nie są to co prawda takie jakie sobie wymarzyła – czerwone ale srebrne i bardzo błyszczące ale na zajęcia z muzykoterapii są wręcz idealne. A jak pasują do nowych okularów. Nie wiem po kim to odziedziczyła ale Jula jak w domu ma troszkę więcej wolnego czasu, to stroje zmienia co kilkanaście minut. Chyba nam ją podmienili w szpitalu ;)
No a teraz usiądźcie, to czego się teraz dowiecie może Was zwalić z nóg. Od kilku dni Julka przechwalała się, jak Ona to lubi malinki. Złośliwa Julkomama, powiedziała dobrze, zobaczymy czy na pewno jest to prawda. Od czego są mrożonki (mamo, nie to było zagranie poniżej pasa). I wiecie co? Julka zjadła ze smakiem, nie pluła, nie wymiotowała i ….żyje!!!

Podziel się