kwiaty dla babci

I ponownie dzisiaj była słoneczna pogoda. A co się robi w taki dzień – oczywiście jedzie na wieś.

Ale dzisiaj rano mieliśmy jeszcze jeden punkt programu. Byliśmy na wystawie modeli rekonstrukcyjnych odbywającej się w pobliskiej szkole.

A teraz to na co czekacie… fotorelację z dzisiejszego dnia.

Oczywiście należało sprawdzić czy od zeszłego tygodnia zjeżdżalnia nic nie straciła ze swej funkcjonalności.

Po wielu miesiącach prób Julka nauczyła się trudnej sztuki samodzielnego huśtania… odpycha się od ziemi i może bez pomocy innej osoby wykonać kilka ruchów do przodu i do tyłu na huśtawce.

A teraz chwila na przypomnienie sobie młodości.  Kilka lat temu Julka bała się tej huśtawki, a teraz?? Ledwo się w nią mieści, ale lubi się w niej huśtać.

Nie ma jak chwila odpoczynku na studzience kanalizacyjnej.

Julka jest w dobrej sytuacji – ma własne źródło świeżych kasztanów. Nie musimy rano wstawać aby przed konkurencją z osiedla zebrać ten pożądany towar z pobliskich drzew.

Jak ma się fajną babcię która kupuje różne fajne rzeczy w drodze z przedszkola to trzeba o Nią dbać. Julka postanowiła zrobić bukiet z rosnących na działce kwiatów.

Nie wierzyliście że posiadamy własne źródełko pysznych ekologicznych jabłuszek? Oto dzisiejszy malutki zbiór.

Julka dzielnie niosła bukiet dla babci, niestety większość stanowiła trawa, zrywana pełnymi garściami. To nic że Julka machając bukietem na wszystkie strony sprawiła że niemal do niczego się nie nadawał.

Zbieranie kwiatów dla babci – 3 minuty, droga do babci – 5 minut. Uśmiech na buzi babci – bezcenny ;).

Podziel się
 • Kasia

  Mamy identyczną zjeżdzalnie dla dzieci pociesze że trzyma juz dwa lata ujeżdzana przez dwójke dzieci:) Super fotorelacja, no i oczywiście liczą sie checi bukiet może marny ale serducho wielkie, pozdrawiamy:)

  • rodzice_julki

   My też drugi sezon użytkujemy zjeżdżalnię. Julka ma o rok młodszego pomocnika w czasie tych zabaw ;)

 • takajaka

  A my pozdrawiamy ze słonecznego(choć wietrznego)Głogowa(Młp.oczywiście;))!